mobile-logo
back

VIENS GADS – 120 MILJONI ETIĶEŠU

24.08.2020

Pagājušā gada vasarā AS “Liepājas Papīrs” ražotnē Liepājā darbu sāka Baltijā pirmā hibrīddrukas iekārta  MPS EF SYMJET, un šogad tiek atzīmēta šī notikuma pirmā gadskārta.

Pirms gada uzstādītā un darbu sākusī unikālā tehnoloģija uzlīmju un etiķešu ražošanā uzņēmuma darbības straujākai attīstībai tika izvēlētā tās plašo tehnoloģisko iespēju dēļ, kā arī, balstoties uz tirgus pieprasījumu un klientu vēlmes pēc jauniem produktiem mazas un vidējas tirāžas drukas darbiem.

Izvērtējot paveikto, uzņēmums “Liepājas Papīrs” ir gandarīts par jaunās tehnoloģijas veiksmīgu startu tirgū, ko apliecina ne vien klientu novērtējums, bet arī pozitīva statistika. Tikai viena gada laikā hibrīddrukā izpildīti vairāk nekā 5000 pasūtījumi, saražojot teju 120 miljonu produkcijas vienību. Turklāt unikālā iekārta  ir ekonomiska un videi draudzīga, samazinot materiāla patēriņu pie drukas, salīdzinot ar fleksogrāfijas tehnoloģiju, vismaz par 20%.

Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Normunds Jansons atzīst, ka “MPS EF SYMJET ne vien ļauj  darbus drukāt ātrāk un lētāk, bet arī būtiski atslogo pārējo uzņēmuma iekārtu kapacitāti lielapjoma darbu drukai. “Gribu uzsvērt, ka mūsu jaunā tehnoloģija lieliski sevi pierādījusi Covid – 19 pandēmijas laikā, kad, pateicoties hibrīddrukai, spējām operatīvi apkalpot lielu pasūtījumu apmēru, tādējādi mēneša laikā saražojot uzņēmuma vēsturē lielāko produkcijas apjomu,” piebilst Normunds Jansons. Savukārt, pārdošanas daļas vadītājs Artūrs Gabaliņš papildina, ka “hibrīddrukas pielietošana ļāvusi tirgū ieiet ar jauniem un unikāliem projektiem, piemēram, devusi iespēju strādāt ar mainīgās informācijas druku, tā katru etiķeti padarot unikālu. Tāpat būtiski sekmēta  arī videi draudzīgu projektu realizācija. Tas nenoliedzami ievērojami veicina uzņēmuma konkurētspēju nozarē”.

MPS EF SYMJET ir uzņēmuma MPS Systems B.V. un Lielbritānijas drukas uzņēmuma  DOMINO UK Limited iekārtu apvienojums. Būtiskākās iekārtas priekšrocības ir  iespēja sasniegt niansētākus toņus, pateicoties paplašinātājam CMYK krāsu modelim ar oranžo un violeto krāsu. Uz iekārtas var realizēt folija aukstspiedes projektus, veikt darbu laminēšanu un iegūt  sietspiedei līdzvērtīgu krāsas uznesumu, rodot iespēju veidot  pilnīgi unikālus tekstūras  efektus. MPS EF SYMJET hibrīddrukas iekārtas iegādē uzņēmums ir investējis vairāk nekā vienu miljonu eiro.

 

Sagatavoja:

Laura Liepiņa

AS "Liepājas Papīrs"

T.: +371 29479192

E.: pr@liepajaspapirs.lv

www.liepajaspapirs.lv

Saņemt piedāvājumu
* Obligāti aizpildāmie lauki