mobile-logo
back

Termoetiķetes

Termoetiķetes
Etiķetes, kas piemērotas tieši tirdzniecībai

Termoetiķetes pārsvarā tiek lietotas, ja drukājamā informācija ir mainīga, piemēram, elektroniskajiem svariem, pārtikas un citu produktu marķēšanai.

Veikt pasūtījumu
* Obligāti aizpildāmie lauki
Mēs piedāvājam risinājumus un kvalitātes garantiju
Termoetiķešu specifikācija

Vajadzīgo mainīgo informāciju var uzdrukāt ar termo printeri. Termoetiķetes ir iespējams personalizēt, piemēram, pievienojot uzņēmuma logo. Pēc klienta vajadzībām tiek ražotas dažādu veidu, krāsu, izmēru un dizaina termoetiķetes. Iespējams veikt etiķešu apdruku gan vienā, gan 2 krāsās. Varam veikt apdruku ar mainīgu informāciju uz katras uzlīmes vai ik pēc noteiktu kopiju skaita – numerācijas, mainīgus svītrukodus, ģenerēt QR kodus, drukāt unikālus kodus.

Personalizētas etiķetes

Lai varētu īstenot klienta ideju reālā uzlīmē, mēs piedāvājam plašu materiālu, līmes un apdrukas variantu klāstu. Izsakiet savas vēlmes mūsu pārdošanas speciālistiem un viņi piemeklēs Jums vispiemērotāko materiālu un apdrukas variantu. Arī līmes ir iespējams izvēlēties dažādas - gan īpaši noturīgās, gan mitrumizturīgās, gan lielu aukstumu noturošās, kā arī atlīpošās līmes. Par savu līmes preferenci noteikti informējiet mūsu pārdošanas komandu. Sīkāk par apdrukas variantiem informāciju meklējat sadaļā ‘Pakalpojumi’. 

Klientu Serviss

Saviem klientiem piedāvājam pilnu servisa ciklu no idejas līdz piegādei. Servisa cikls sevī ietver gan klienta idejas uzklausīšanu un apstrādi, gan dizaina izkārtojuma izstrādi, etiķešu pirmsapstrādi, ražošanas procesu, etiķešu pēcapstrādi un produkcijas piegādi klientam.

Kvalitātes kontrole

Lai nodrošinātu pastāvīgu pakalpojumu sniegšanas kvalitātes līmeni, uzņēmumā ir ieviesta kvalitātes vadības sistēma, kas sertificēta atbilstoši ISO 9001 prasībām. Sertifikāts apliecina, ka uzņēmums ievēro tādus kvalitātes vadības pamatprincipus kā uz klientu orientēts uzņēmums, sistēmiska pieeja vadības jautājumiem, savstarpēji izdevīgas attiecības ar piegādātājiem u.c.

Kāda ir darbu sagatavošana vēlamo etiķešu drukai?
Tehniskās prasības un rekomendācijas lejupielādei
Saņemt piedāvājumu
* Obligāti aizpildāmie lauki